معرفی رییس جدید پوهنتون بغلان

baghlan_admin
شنبه ۱۴۰۲/۶/۱۸ - ۱۴:۵
BU

به روز چهارشنبه مؤرخ ۲۰/۲/۱۴۴۵ھ.ق که برابر است با۱۵/۶/۱۴۰۲ھ.ش، مولوی صدیق الله خالد منصور به حیث رئيس جدید پوهنتون بغلان معرفی و به کار آغاز نمود.

در مراسم معرفی موصوف پوهنمل گل الرحمن رحمانی رئيس پیشین پوهنتون بغلان، رئيس دفتر مقام ولایت، آمر امنیت ولایت سمنگان، رييس شورای علما و مهتمم مدرسه جهادیه، معاونین، اساتید و کارمندان اداری این پوهنتون حضور داشتند.

سخنرانان محفل کارکرد ها و دست آورد های رئيس قبلی پوهنتون بغلان را مورد ستایش قرار داده و از بارگاه ایزد متعال برای رئيس جدید خواهان توفیق خدمت گردیدند.

رئيس جدید مولوی صدیق الله خالد منصور ضمن سپاس و قدردانی از رهبری ا-ا و وزارت محترم تحصيلات عالی وعده سپرد تا صادقانه برای پیشترفت و ترقی این نهاد اکادمیک تلاش نماید. او همچنان از اساتید، کارمندان و به طور خاص از رئيس قبلی پوهنتون بغلان خواست تا با وی در پیشبرد امور همکاری همه جانبه داشته باشند.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۹
Background image

محترم شـ.یخ مولـ.وی صاحب نـ.داء مـحـ.مـد نـ.دیم وزير تحصیلات عالی امـ.ارت ا.ا از پوهنتون بغلان دیدن نمود.

جناب وزیر صاحب با رهبري و استادان پوهنتون بغلان در دفتر این ریاست جلسه برگزار نمود که در این جلسه مسؤلین و استادان این نهاد علمی مشکلات و پیشنهادات خویش را با وزیر صاحب شریک ساختند که. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۲ - ۱۳:۵۳
Background image

محفلی به مناسبت آشناسازی محصلان جدیدالشمول پوهنحی زراعت با محیط آکادمیک، در تالار این پوهنحی برگزار گردید

به روز چهارشنبه مورخ  ۱۴۰۲/۹/۲۸ محفلی به مناسبت آشناسازی محصلان جدیدالشمول پوهنحی زراعت با محیط آکادمیک، در تالار این پوهنحی برگزار گردید.

محفل با تلاوت قرآن کریم توسط یک تن از محصلان. . .

دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۲۰ - ۱۱:۵۰
Background image

سفر هیت ریاست نظارت و ارزیابی وزارت تحصیلات عالی به پوهنتون بغلان

چهار شنبه مؤرخ ۲۳ /۵ /۱۴۴۵ھ.ق که مصادف است با ۱۴۰۲/۹/۱۵ ھ.ش اعضای ریاست نظارت و ارزیابی وزارت تحصیلات عالی تحت رهبری محترم قاری سیدالرحمن منیب آمر نظارت و ارزیابی امور اکادمیک ریاست. . .

BACK TO NEWS