محفلی به مناسبت آشناسازی محصلان جدیدالشمول پوهنحی زراعت با محیط آکادمیک، در تالار این پوهنحی برگزار گردید

baghlan_admin
شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۲ - ۱۳:۵۳
BU

به روز چهارشنبه مورخ  ۱۴۰۲/۹/۲۸ محفلی به مناسبت آشناسازی محصلان جدیدالشمول پوهنحی زراعت با محیط آکادمیک، در تالار این پوهنحی برگزار گردید.

محفل با تلاوت قرآن کریم توسط یک تن از محصلان جدیدالشمول آغاز گردید. متعاقبا رئیس پوهنحی زراعت پوهنمل معین الدین نعیمی ضمن ایراد توصیه های مفید برای محصلان جدیدالشمول، پرسونل کادری و اداری و زیرساخت‌های این فاکولته را برای محصلان جدیدالشمول به معرفی گرفت.

سپس پوهنیار سیداحمد عاصم هاشمی آمر دیپارتمنت هارتیکلچر و جنگلات در مورد تشریح لایحه سیستم کریدیت و پوهنمل شیرین آقا اکبری عضو دیپارتمنت هارتیکلچر و جنگلات در مورد ضرورت حفاظت از محیط زیست پرداختند.

محفل با دعائیه الحاج پوهندوی دوکتور خیرالله خیرخواه عضو دیپارتمنت اگرانومی این پوهنحی اختتام یافت.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۹:۸
Background image

طی یک محفل از پوهاند دوکتور نجیب الله قیوم و پوهنوال محمدالله وردک و همچنان از کارکرد های دو پوهنحی تقدیر و تحسین صورت گرفت.

روز سه شنبه مؤرخ ۱/ ۳/ ۱۴۴۶ ھ.ق که مصادف است به ۱۹/ ۴/ ۱۴۰۳ ھ.ش محفلی به مناسبت تقدیر از نخستین پوهاند پوهنتون بغلان دکتور نجيب الله قیوم و پوهنوال محمدالله وردگ جهت نایل آمدن شان به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۲ - ۱۴:۴۹
Background image

امتحان کانکور ۱۴۰۳ولایت بغلان به پایان رسید.

روز جمعه هشتم ماه سرطان سال ۱۴۰۳ ھ.ش پروسه امتحان کانکور عمومی ولایت بغلان تحت نظر مسؤلین پوهنتون بغلان، هيئت اعزامی اداره ملی امتحانات و ممتحنین به طور شفاف، در فضای امن به موفقیت به. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۹
Background image

محترم شـ.یخ مولـ.وی صاحب نـ.داء مـحـ.مـد نـ.دیم وزير تحصیلات عالی امـ.ارت ا.ا از پوهنتون بغلان دیدن نمود.

جناب وزیر صاحب با رهبري و استادان پوهنتون بغلان در دفتر این ریاست جلسه برگزار نمود که در این جلسه مسؤلین و استادان این نهاد علمی مشکلات و پیشنهادات خویش را با وزیر صاحب شریک ساختند که. . .

BACK TO NEWS