سفر هیت ریاست نظارت و ارزیابی وزارت تحصیلات عالی به پوهنتون بغلان

baghlan_admin
دوشنبه ۱۴۰۲/۹/۲۰ - ۱۱:۵۰
BU

چهار شنبه مؤرخ ۲۳ /۵ /۱۴۴۵ھ.ق که مصادف است با ۱۴۰۲/۹/۱۵ ھ.ش اعضای ریاست نظارت و ارزیابی وزارت تحصیلات عالی تحت رهبری محترم قاری سیدالرحمن منیب آمر نظارت و ارزیابی امور اکادمیک ریاست نظارت و ارزیابی وزارت تحصیلات عالی از پوهنتون بغلان دیدن نمود.

هدف از این دیدار نظارت از تمام پوهنځی های پوهنتون بغلان و حصول اطمینان از عرضه خدمات تحصیلی لیسانس در مطابقت به معیار های اکادمیک در پوهنتون بغلان بود.

 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۴۰۳/۴/۲۳ - ۹:۸
Background image

طی یک محفل از پوهاند دوکتور نجیب الله قیوم و پوهنوال محمدالله وردک و همچنان از کارکرد های دو پوهنحی تقدیر و تحسین صورت گرفت.

روز سه شنبه مؤرخ ۱/ ۳/ ۱۴۴۶ ھ.ق که مصادف است به ۱۹/ ۴/ ۱۴۰۳ ھ.ش محفلی به مناسبت تقدیر از نخستین پوهاند پوهنتون بغلان دکتور نجيب الله قیوم و پوهنوال محمدالله وردگ جهت نایل آمدن شان به. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۳/۴/۱۲ - ۱۴:۴۹
Background image

امتحان کانکور ۱۴۰۳ولایت بغلان به پایان رسید.

روز جمعه هشتم ماه سرطان سال ۱۴۰۳ ھ.ش پروسه امتحان کانکور عمومی ولایت بغلان تحت نظر مسؤلین پوهنتون بغلان، هيئت اعزامی اداره ملی امتحانات و ممتحنین به طور شفاف، در فضای امن به موفقیت به. . .

شنبه ۱۴۰۲/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۹
Background image

محترم شـ.یخ مولـ.وی صاحب نـ.داء مـحـ.مـد نـ.دیم وزير تحصیلات عالی امـ.ارت ا.ا از پوهنتون بغلان دیدن نمود.

جناب وزیر صاحب با رهبري و استادان پوهنتون بغلان در دفتر این ریاست جلسه برگزار نمود که در این جلسه مسؤلین و استادان این نهاد علمی مشکلات و پیشنهادات خویش را با وزیر صاحب شریک ساختند که. . .

BACK TO NEWS